top of page
DSC_9696.jpg

MY DLA WAS

Poznaj Dental Clinic Sierakowice

Jeśli już nas odnaleźliście, to nie możecie się wycofać. Nieśmiało przypuszczamy, że dotąd nie traktowaliście stomatologa jako swojego sojusznika. My jesteśmy w stanie to zmienić, sprawić że wizyta w gabinecie będzie relaksem niczym wizyta u kosmetyczki czy barbera. Musimy jednak zaznaczyć, mówimy tylko o odwiedzinach w Dental Clinic Sierakowice.

DSC_9842.jpg

Dlaczego to takie ważne?

Nie moglibyśmy przyjąć tej nazwy, gdybyśmy nie byli ekspertami w swojej dziedzinie.
Pomyślicie, że każdy może tak powiedzieć, bo tak wypada. My jednak mamy śmiałość nosić przydomek "experts" z jednego ważnego powodu.

Od ponad 20 lat szkolimy lekarzy stomatologów w każdym obszarze tego trudnego zawodu.

 

Z ponad 2000 już wyróżniających się stomatologów, którzy podnosili u nas w Dental Experts Szkolenia swoje kwalifikacje, starannie wyselekcjonowaliśmy tych wybitnych, którzy dziś są z nami w zespole.

Umiejętności są ważne, co do tego już się zgodziliśmy. Jednak każdy z naszych lekarzy to przede wszystkim człowiek, który widzi w Pacjencie drugiego siebie. Cierpiącego, pełnego obaw czy w końcu szczęśliwego bliźniego.
 

Dziś, ten fantastyczny TEAM tworzy klinikę, która po prostu musiała powstać. Projekt naszego życia. Czujcie się zaopiekowani w Dental Clinic Sierakowice.

Kolaż na wix3.jpg

Kontakt

Wasz pierwszy telefon jest dla nas bardzo ważny.

Śmiało piszcie i telefonujcie. Na klawiaturze prosimy wybierzcie:

733 337 646

lub info@dentalclinicsierakowice.pl

bottom of page