top of page
DSC_9830.jpg

TWOJA PIERWSZA WIZYTA

Wierzymy, że nas pokochasz

W czasie tej pierwszej, jakże ważnej wizyty, zrobimy wszystko, aby odczytać Wasze oczekiwania. Może pracujecie w wymagającej korporacji w Olivia Business Centre czy Alchemii, zarządzacie znaną lub zupełnie wschodzącą restauracją, bronicie swoich klientów w sądzie, czy z dala od Polski pracujecie ciężko na swój powrót do ojczyzny.

DSC_6149.jpg

Każdy z Was ma inne doświadczenia z lekarzem stomatologiem, te dobre i trochę gorsze. Szanujemy to. Chcemy Wam zaproponować wizytę, która wiemy, że to duże słowo, odmieni wasze doświadczenia.

Najważniejsze, nigdy nie będziemy oceniać Waszej przeszłości stomatologicznej. Nie byliście u dentysty przez ostatnie 10 lat. Nic się nie stało. Może nie mieliście odwagi, środków na koncie albo zabrakło motywacji. Może walczyliście z chorobą. Ważne, że dziś u nas jesteście, tylko to się teraz liczy.

Ząbek.png
Uśmiechnięty młody człowiek

W waszym uśmiechu są luki, które od lat nieśmiało osłaniacie przed światem ręką? To żaden wstyd, dziś jesteście już wygranymi, bo zaraz zarezerwujecie u nas jakże ważną dla całego Waszego życia wizytę.

Będziemy Was wspierać, kiedy trzeba pogłaszczemy oraz powiemy co możemy zrobić aby przywrócić Wam wiarę w stomatologię i w Siebie. Szczerze damy znać, z czym nie możemy Wam pomóc. Przybywajcie z lekkim sercem. W każdym wieku, z każdego miejsca na Ziemi.

Kontakt

Wasz pierwszy telefon jest dla nas bardzo ważny.

Śmiało piszcie i telefonujcie. Na klawiaturze prosimy wybierzcie:

535 853 499

lub jeśli lubicie pisać info@dentalexperts.pl

bottom of page